Tisztelt Szülők és Kertvárosi Vívók!

Orbán Viktor Miniszterelnök Úr bejelentése értelmében 2020.03.16-tól „Tantermen kívüli digitális munkarend“ lép életbe.

Ennek kapcsán a Kertvárosi Vívó Sport Egyesület is határozatlan időre felfüggeszti a csoportos oktatást a hétfői naptól.

Egyesületünk megkezdte a felkészülést és munkálatokat, hogy alkalmazkodni tudjunk a kialakult helyzethez, és segítsük a fiatalokat a lehetőségekhez mérten a megszokott napirendjük folytatására. Ezért úgy határoztunk, hogy „távoktatás“ formájában segítjük egyesületünk sportolóinak további képzését és felkészítését, mely reményeink szerint a jövő hét elején el is kezdődik a „Vívjunk Most Otthon Program“ keretében.

A részleteiről hamarosan tájékoztatjuk Önöket, amint a rendszer végleges formájában kidolgozásra kerül.

Az egyéni képzésekre továbbra is lehetőség nyílik, fokozott figyelemmel egymás egészségére.

Szíves megértésüket és türelmüket kérjük!

Bízva együttműködésükben!

Sportbarásti Üdvözlettel:
Kertvárosi Vívó SE