Vívócsoportok beosztása

Versenyzők csoport

Junior

  1. Hegedűs Marci
  2. Pártényi Ádám
  3. Berta Donnert Attila
  4. Pathó Blanka
  5. Heidrich Júlia
  6. Kern Bianka

Kadett

  1. Mogyorósy Márton
  2. Kovács Marcell
  3. Majzik Máté
  4. Baaken Mátyás

Serdülő

  1. Fekete Kovács Máté
  2. Baaken Solt
  3. Miszti Péter

Újonc

  1. Szabó Marci
  2. Turny Bátor
  3. Záborszky Ádám

Gyermek

  1. Miszti Gyuri

 

Reménységek csoport

2002 (serdülők)

  1. Pardi Polett
  2. Bakos Emma
  3. Erdős Eszter
  4. Nagymengyi Réka

2003 (újonc)

  1. Tóth Ádám
  2. Kis Hanna
  3. Novák Imola

2004 (gyermek)

  1. Györök Kristóf
  2. Valis Milán
  3. Právics Roland
  4. Róder Simon
  5. Sipos Marcell
  6. Király Krisztina
  7. Boros Luca

2005 (fiatalok)

  1. Tfirst Balázs
  2. Szuhács Bálint
  3. Kun Ábel
  4. Cserkuti Péter
  5. Móró Barnabás
  6. Labancz Appipoom
  7. Fülöp Zsombor
  8. Frusteri Alex
  9. Márcis Márk

2006

  1. Nyulasi Emma
  2. Halász Laura
  3. Kis Virág
  4. Kovács P. Sára
  5. Szabó Réka

 

Haladó csoport

2003

  1. Lindgren Axel    Táncsics
  2. Parker Noémi           „

2005

  1. Fazekas Dani        Batthyány
  2. Kulcsár Anna        Táncsics
  3. Péch Kornél           Móra
  4. Gergely Illés              „
  5. Szilárd Szabolcs       „

2006

  1. Molnár András      Táncsics
  2. Parker Krisztián          „
  3. Willburg Péter        Móra
  4. Kürtösi zsigmond       „
  5. Delea Márton               „
  6. Szűcs Emanuel            „
  7. Tóth Bence                   „
  8. Tóth Dani                      „
  9. Lukács Márk                „
  10. Szevér Szonja              „
  11. Kovács Hanga         Batthyány
  12. Kőműves Ramona         „

2007

  1. Somlai Martin      Móra
  2. Drobni Botond        „

A csoportnak saját komplett elektromos felszerelés szükséges. Kedvezményes vásárlási lehetőség a klubban !

Vívó alap csoport

2006

  1. Deák Bence            Batthyány
  2. Hollósi Bence              “
  3. Nácsinák Dávid           „
  4. Szabó Bátony          Móra
  5. Borsos Benedek           „
  6. Veres Csongor         Táncsics
  7. Rónaszéki Brigitta       „

2007

  1. Bíró Levente           Táncsics
  2. Fazekas Gergely           „
  3. Baráz Kornél            Móra
  4. Czél Milán                     „
  5. Heidrich  Anna            „
  6. Kis Virág                  Batthyány
  7. Varga Zsófi                    „

2008

  1. Kerekes Zoltán         Móra
  2. Csendes Petra           Táncsics
  3. Hollós Juli                 Batthyány

 

A csoportnak saját száraz vívófelszerelés (kard-kesztyű-fejvéd-hónaaljvédő-vívóruha) szükséges. Kedvezményes vásárlási lehetőség a klubban.

 

Reklámok